Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Skynet

    senior tag

    válasz Mr.Skynet #49219 üzenetére

    sandró60: amikor egy filmet elindítottam mindig magától elindult a felirat, majd nyomtam a Tools gombot / Feliratok / Ki-Angol-Magyar... lehetőségekből a Ki-re mentem ez oké, csak unalmas egy sorozatnál minden új résznél eljátszani, meg szerintem úgy általában sem túl felhasználóbarát ez így.

    csab2, donjohnson: igen a felirat fájl törlése nekem is eszembe jutott, de pont mkv-ról van szó. Mivel elég lassú netem van inkább a telóra szoktam bízni a torrentet 32GB kártyával, éjjel letölti a filmet, nappal jön velem a teló munkába, este pedig otthon igény szerint DLNA-val megy a film a telóról a TV-re wifi-n keresztül. Főként sorozatokról van szó, ezeket pedig 720p - 1080p esetén ugye 99%-ban mkv-ban találja az ember és így a feliratok miatt kicsit szomorú vagyok. Telóról pc-re másolni, vagy esetleg telón babrálni az mkv-kat még macerásabb, mint az első bekezdésemben leírtakat végig zongorázni :DDD

    Source TV :B és itt ha bemegyek a Menü / Rendszer / Feliratok / Feliratok ki - be nálam be volt kapcsolva, ezt kikapcsoltam, de sajnos semmi hatása. Majd mikor átmentem AllShare menübe és ott próbáltam elmenni a fenti úton a Feliratokig, akkor szomorúan látom, hogy inaktív szürke menüpontok fogadnak. Azt pedig már gondolom kitaláltátok, hogy a feliratok maguktól indulnak továbbra is.

    Tehát akkor most tényleg el kell fogadnom, hogy ezen a láma default beállításon, hogy "ha van akkor mindig indul automatán a felirat mkv fájlok esetén", ezt nem lehet kikapcsolni :F

Új hozzászólás Aktív témák