Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pucni

    csendes tag

    válasz RedCat #20155 üzenetére

    Mikor nagynehezen 2 napi kutatás és telefonálás után megvettem a 40D6570 TV-m, én is elégedetten próbálgattam. Majd több órai használat múlva egész közelről megnéztem a panelt és szomorúan vettem észre, hogy pixelhibás alul középen a samsung felirat felett. Nagyon kényes vagyok a legkisebb hibákra is és egyből arra gondoltam, visszavigyem-e. Végiggondoltam milyen procedúra lenne és nem is biztos, hogy igazat adnának, mert a 3 napos cseregarancia ha jól tudom csak a samsung monitorokra vonatkozik. Csak néztem a pixelhibát és sajnálkoztam. Aztán megunva az önmarcangolást leültem nézni a TV-t és nem is láttam a hibát, mert csak egész közelről látszik ha fekete a háttér.
    Mivel a TV-t nem 10cm-ről szokás nézni, 1 méterről meg már nem is látszik, így nagy nyugodtan elfelejtettem az egészet.
    A csomagolóanyagot mindenképp érdemes megtartani költözködés, szállítás, javítás esetére.
    Ez sem megoldás egy barbár szerelővel szemben. Nekem 5 éves CRT-s monitorom volt gyári karcmentes állapotban és egy kisebb táp javítás miatt elvittem szervizelni. Még egy kemény átlátszó fóliát is ragasztottam a képcső elé. A szerelő persze leszedte, és csinált is egy 10 centis karcot, pedig szétszedéshez nem kellett volna leszednie a fóliát.

Új hozzászólás Aktív témák