Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SFAkos

    aktív tag

    válasz ( V ) #25599 üzenetére

    Az a baj, hogy itt már minden több akar lenni mint ami. Hihetetlenül elszálltak az árak. Egy pár éve még egy felső-kategóriás telefont 100k körül megkaptál, most ott kezdődik hogy amikor kijön 200+. (függetlenül). Ehhez képest mi változott? 8 magos processzorokat raknak a telefonba, ami papíron körülbelül gyorsabb mint egy pár éves átlag notebook, aztán egy kurva felületet nem tud vinni akadásmentesen? Vagy egy facebook alkalmazás ami lényegében évek óta ugyanaz megfogja? De semmi gond, van pulzusmérő!! Amikor ezt először meghallgattam, hogy ez tényleg egy feature az S5-ben dobtam egy hátast. :W A játék része engem nagyon nem érdekel személy szerint erről nem tudok nyilatkozni. Hozzáteszem ugyanennyi pénzért veszel egy zsír új laptopot amin el játszogatsz elég jól.

    Én a Samsung-ban amiatt csalódtam hogy az androidos piacon ők verik fel a legjobban az árakat ehhez képest "prémium érzet" az egyenlő a 0-val. Ragtapasz mintás műanyag hátlap 200ért? Köszi nem. Persze, meglehet magyarázni hogy az miért jobb mint az üveg meg a fém, de akkor is. Én Android párti vagyok, de azért tegyél már egymás mellé egy I5-öt meg egy S5-öt. De mondhatnám hogy egy HTC One M8-at meg egy S5-öt. Bár ez ízlés kérdése tudom. Ha ennyi pénzt adnék ki egy telefonért akkor előbb adnék egy szifonért. Eljutottunk ide is :)

    Ennek most nem volt semmi értelme, csak pár sör után gondoltam kiírom a fájdalmat magamból! :D

Új hozzászólás Aktív témák