Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz bok92 #13677 üzenetére

    tényleg sokat agyaltam rajta, próbálgattam, nekem nem jön össze egy gyors, teljesen lagmentes miui rom...ha van videód róla, töltsd fel légyszi, néztem a youtubeon, sgs-jelly bean miui videó egy sincs, szóval ha látom elhiszem, hogy smooth... :D még a gb-s időkből rajongok a miuiért, ahogy megvettem az sgs-t azonnal felnyomtam rá, kipróbáltam gb-től jb-ig az összel létező cicát, quiss me-t, lewa os-t, melléje az összes kernelt, 1001 féle beálítással, és mindíg lagolt...csak enyhén, itt-ott, éppen hogy zavaró...ezért egy ideje cm10-en éldegélek, semmi bajom vele, tökéletes, viszont még mindíg reménykedek, hogy valamikor lesz olyan jó a macska, hogy visszatérjek rá...ha látnám más telefonján, hogy übergyors, brutálsmooth, akkor elkérném a konfigját, és feltenném én is újra...így viszont várok, míg kijön 4.2 alappal...

    szerk: devil nem tudom, de mackayból semából külön van 4.2-esre való, és 4.1-esre is...

    (#13672) lefkosia: megosztottam én is tegnap... :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák