Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csampei

    senior tag

    válasz schawo #12249 üzenetére

    26 hónap helyszíni garancia értéke elég..... legalább 40-50ezer forintot megért

    Na igen ennyiért itt új készüléket kapsz!Ha egy évig nyúzod,és utána beszarik is teljesen jó,másrészt nézd meg az SGS-szériát,vagy bármelyik felsőkatos készüléket,mire le megy a 24,vagy 26 hónap gari beszarik,vagy ha még épp időben el tudod adni akkor is egy fabatkát sem kapsz érte.Mondjuk ez az én véleményem,én inkább évente új vasat veszek,mint kínylódjak valamivel ami addigra elavultnak számít!(lásd sgs!Lecsengett 2-3 éves teló,support nuku,csak a főzőmesterek miatt lehet rá 4.xx-es rom,de olyan amilyen)Ha ezt nézzük akkor is jobban járok!

    Te miről beszélsz????Vámolás???Igen be megy a vámra,felbontják,és kapsz róla papírt egy szép kövér NULLA FORINT+ÁFA VÉGÖSSZEGGEL!!!!!Ezt olyanok tanusítják akik már rendeltek ettől a cégtől!Úgyhogy nem kell a pánikot kelteni! :(((

    [ Szerkesztve ]

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Új hozzászólás Aktív témák