Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • paloczp

    tag

    válasz HUTCHDB #26842 üzenetére

    Nem. Amikor mondtad, hogy az új kiadásban egész jó a kernel, nem tettem fel a talont. A legutolsó 2 kiadással gyakorlatilag egyáltalán nem volt gondom. Egy-egy alkalommal volt reboot mindkettővel, FC egyszer sem. Igaz az utolsó kettőnél nem tettem fel a magyarítást, mert továbbra is azt tapasztaltam, hogy a magyarítással lecserélt .apk-k hibásak, és pár alkalmazás rendszeresen elszállt. De csak akkor, amikor magyar nyelv volt beállítva. Ha u.annál a rendszernél egyszerűen csak átállítottam a nyelvet angolra, akkor semmi gond nem volt.
    Ráadásul a két nagy nyűgöm is 2 napja megoldásra került :)
    Az Ex Dialer (ami névjegyzék is egyben) támogatja a Vezetéknév "elől" funkciót, valamit tárcsázás közbeni T9 keresést. Ja, és persze MIUI GUI-t (világos és sötét) használ. Így mondjuk buktam a nem fogadott hívások jelzését a tárcsázón, de ennél nagyobb gond ne legyen. Próbáltam az ikonjait lecserélni, de a rendszerben sehogy nem leltem fel, viszont ha az apk-ban kicseréltem, akkor nem lehetett feltelepíteni :(
    Ugyanis az Ex-es ikonok méretben kisebbek mint az ikonpack-ban található tárcsázó és névjegyzék ikonok, így hülyén néz ki :(

Aktív témák