Hirdetés

Aktív témák

  • gibb

    csendes tag

    válasz [DE2JAY] #712 üzenetére

    Szia.
    Kb. 2 hete küszködök ezzel a problémával, és kb. 3 hetes a telefonom. Sajnos az én tudásommal még nem sikerült megoldást találnom. Tökéletesen kezdő vagyok android témában, és a hálózatok beállításában. Mivel csak az itthoni wifi hálózatomra nem csatlakozik a SGS, gyanítottam, hogy a routeremmel van probléma, annak ellenére, hogy az itthon lévő többi wifis eszköz hibátlanul működik. Csináltam hard resetet a routeren sőtt, még firmwaret is cseréltem rajta (plusz egy nap, különböző routeres topikokban). Fölhívtam a Samsung ügyfélszolgálatát, és elmondtam a fentieket de a válaszuk kimerült abban, hogy indítsam újra a routert, és ha nem segít, akkor cseréljem le azt.
    Nálam nem volt semmilyen előjele a dolognak, este vígan wifi, másnap már csak: "IP lekérdezése innen..." Több fórumot átolvastam, és azt tanácsolták, hogy cseréljek romot, de ehhez sügér vagyok. Egyenlőre tanácstalan vagyok, most ott tartok, hogy HR lesz a telefonon, bár még nem tudom, hogyan kell csinálni. (Valami kóddal talán..)
    Remélem a te tudásoddal hamarabb találsz megoldást.
    Üdv. Pisti

Aktív témák