Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    Hi! MIUI-soktól kérdeznék 1-2 dolgot: :R
    (Többiek szerintem nyugodtan görgessenek tovább, nem sértődöm meg. :)))

    Szóval, hogyan lehetne beállítani, hogy ne rezegjen olyan erősen a telefon? Gondolok itt pl a billentyűzetre, "nyomva tartásra"... Megtaláltam a beállításokat, de nem jegyzi meg, amit beállítottam... Amúgy vki tudja, mi ez a lent sablon, fent sablon? :DDD

    A másik, hogy a nap folyamán, vagy 3* zárta le a képernyőt, majd kérte a pin-t (nem rebootolt)... Nem csináltam vele semmit, csak nyomkodtam, vagy a zsebemben volt... :F Erre tudtok vmit?

    Egyébként, felemás érzéseim vannak ezzel a MIUI-val kapcsolatban... Kezdeném a pozitívumokkal. Van benne 1-2 nagyon ötletes dolog, mint pl, a galéria, a böngésző (persze, messze elmarad az operától), de a zoomolás menete nagyon bejön, az már más kérdés, hogy mennyire smooth... Maga a felület nagyon igényes, kicsit fura, hogy ennyire iPhone-os, de tetszik. :) Itt jegyezném meg, hogy pl. a beállításoknál a bal felső sarokban kerestem a vissza gombot, komolyan... :DDD
    És itt jön a viszont... Először is, egyből szembejött velem a múltkori hiba, hogy a homescreenen lapozgatva széttöredeztek az ikonok, widgetek, animációk, notibár... De, múltkor azt mondtátok, hogy csak várjak egy kicsit, 1-2 reboot, majd felépülnek a cache-ek, stb... Nos, ez így is lett, a hiba eltűnt... egy darabig... Most, ahogy írom, megint eltűnt... :F

    Mivel kérték, kicsit összehasonlítanám az eddig használt gyári + lagfixált JVH-val... Mint azt már írtam, van benne 1-2 jó ötlet, látszik rajta, hogy egy gingerbread romról van szó (pl: notibár atomszmúsz :D)... Nálam eddig a JVH a nyerő, mert abban tényleg csak 1-2 nagyon apró hiba volt, mint pl 1-2 görgetés alacsonyabb fps-e... De egyelőre fent hagyom ezt a MIUI-t, hátha tud vki segíteni a nálam jelentkezett hibák megszüntetésében, mert olyan érzésem van, hogy ezeken lehet javítani, csak egyelőre nem tudom, hogyan. :) Ha ezekre sikerül megoldást találni, akkor sebességben simán felveszi a versenyt a JVH-val, és a MIUI mellett még ott lesz a felhasználói élmény, logikus felépítés (nekem teszik). :D

    Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett. A válaszokat előre is köszi. :R

    [ Szerkesztve ]

    Meizu MX3 32GB

Aktív témák