Hirdetés

Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz HUTCHDB #16829 üzenetére

    Most jöttem haza, de látom megoldottátok:)

    Kernelekről(csak CM7/MIUI):
    Régen volt ugye kang-féle, zach-féle, meg TK-Glitch féle, most már kang kiszállt, Glitch betegeskedik, majd ha visszatért akkor folytatja a fejlesztést. Zach folyamatosan fejleszti a Neo kerneleit. Plussz van már fugumod is, de nekem a korábbiak nem váltak be annyira(1-2 hete), ebből viszont naponta több verzió is van. Ezenkívül még Galnet csapata is fejleszt saját kernelt(ez van alapból a romban) ami igazából Neo-ra épül.

    BLN helyzet:
    Twooey: nincs, majd ha sikerül perfektre megcsinálniuk akkor lesz.
    Fugumod: van Lednotif
    Glitch11: van Lednotif (kicsit régi már a kernel)
    Neo15: van Lednotif
    Neo16: BLN van de a legtöbb embernek nem működik, érdekes hogy van akinek meg igen.

    A Lednotif gyakorlatilag egy portolt BLN kód, két baja van:
    1: néha nem reagálnak miatta az érintőgombok, ilyen kor képernyő lezárás-feloldás segít.( egy ideje már nem volt ilyenem egyébként)
    2: nem lehet villogóra állítani.
    Teljesen használható amúgy, nem kell hozzá BLN app.
    A rendes BLN meg még nem igazán működik.

    Most egy napja hogy a Neo16 fenntvan de azt kell mondjam hogy valamiért érezhetően többet fogyaszt mint a Neo15, az eddig nagyon jó volt, órákig meg se moccant az aksiszázalék. Viszont miután felraktam az Opera újra rakta magát(mint mikor elöször rakod fel) és eltűntek a könyvjelzőim + a híváslistám.. Nekem megy vissza a Neo15, az hibátlan volt, eddig MIUI alatt nem látott aksiidővel.

    szerk: most csináltam egy restartot Neo16-al és kaptam két FC-t rögtön..

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák