Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • OutsideR

    aktív tag

    válasz Deeday #12095 üzenetére

    Mert nem a navi programmal van a baj hanem a GPS vevővel (vagy a driverével)

  • compi.hu

    senior tag

    válasz Deeday #12095 üzenetére

    Miért nem próbálod ki az IGO-t ? vagy a Motonavot !!! nekem semmi gondom nem volt velük

    Ja hat akinek az nem gond hogy szerzoi es szomszedos jogok megsertesevel buncselekmenyt kovet el, annak lehet hogy semmi gondja nincs veluk. Copilotot, sygicet legalabb megveheted ha akarod (nekem a szajgyik van meg az elso PNA-m ota, (es ok vannak olyan jo fejek, hogy szinte mindenretelepitheto termeket csinalnak) De igot es motonavolt neked nem adja el a gyarto (jo, ertem, ez bennem is kivaltja azt a reakciot, hogy "ha nem hagyjatok hogy fizessek erte akkor majd hasznalom fizetes nelkkul b@sszatokmeg!"), de azt hogy semmi gond nincs vele, azt azert ezek utan nem mondanam.
    Ne erts felre, en is hasznalom oket ha muszaj (bar leginkabb csak tesztelesre), de pontosan tudom hogy a jog (es nem a sajat igazsagerzetem) szerint ez minek minosul, de abban a pillanatban ahogy nem kell egy iGO fusson ami valamilyen voodoo varazslattal tenyleg mintha hasznalhatova idomitana a GPS-t - komolyan nem hiszem el. ha az igo fut, a hatterben dolgozo my tracks szinte tokeletes tracket rogzit) - szoval amint enelkul is normalisan mukodik majd a GPS, iGO baratunk megy a pixisbe es hasznalom tovabb a legalis szajgyikomat.
    Ez az androidos iGO es motonav amugy hasznalhatosagban a beka segge alatt van. Nem tudsz pl elore megtervezni egy bonyolultabb utvonalsorozatot, elmenteni, es amikor kell, visszatolteni. Egyetlen elonye a topmapes magyarorszagterkep, de ugye ez is csak addig amig csak itthon vagy a vadkeleten navigalsz.

    (ja es a track JM1/2 + jm6 gps fix + captivate JI5 gps fix allapottal keszult)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák