Hirdetés

Aktív témák

  • TwentySix

    aktív tag

    válasz makaveli666 #6865 üzenetére

    A dual/multi Touch hibat sosem fogjak kijavitani, hardveres a problema, ilyen a panel benne.
    Azt viszont akkor sem ertem, hogy az uj SLCD panel-nal miert nem javitottak.... Valoszinuleg azert, mert akkor az egesz Desire kozosseg perelt volna a csereert vagy javitasert.
    Amiben remenykednek a Desire tulajdonosok, az a 3D driver hozza, ugye a HTC sz..rik megvasarolni a licencet, most miutan nyilt forraskodu lett a driver, remenykednek az XDA vagy a Modaco-s fiukban.....
    A remeny hal meg utoljara :D . ha lesz is valaha 3D driver hozza, akkor is nagysagrendekkel gyengebb a graf gyorsitoja, mint a Galaxy-e. Aki sokat jatszik, annak ez fontos lehet, aki nem annak annyira nem. (Most meg, de honapok mulva sok 3D gyorsitast igenylo app lesz, ebben biztos vagyok)
    A kijelzo allitolag tenyleg nem karcolodik, sok videot es forrasanyagot linkeltek be errol a napokban, lusta vagyok visszakeresni.
    Mi is van meg???? A processzor kicsit jobb, modernebb, es ha ez nem eleg, szenne huzhato is, ha erre van igeny...
    Wifi, GPS nalam rendben van a legujabb firmware-val, a gyarival tenyleg sok problema volt.

    Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

Aktív témák