Hirdetés

Aktív témák

  • mathew88

    csendes tag

    Szép jóestét :) !

    Plussz egy tag a GALAXYS-ba :C

    akkor bele a sűrűbe
    os: win7 32 bit a driver-t pedig innek tettem fel a fórumon mászkál a link :D
    A kies-t feltelttem tegnap én is, és felajánlotta a frissítést. :K
    PDA JFB-ről JM2-re
    PHONE, CSC JF5-ről JM1-re

    Változások: (lehet nem csak nemkem lenne új)
    - valamivel gyorsabb lett, kevesebbet hezitál.
    - új be ill kikapcsolási animáció ( színesen lüktet az S betű ki ill bekapcsnál is, és az animáció is minha máshogy menne össze és jönne szét.)
    - kioldás <<<<sweep to unlock>>>> felirat megjelent a a semmi helyett, számomra csúnyább és minha nem is lenne olyan érzékeny, mint a régi.
    - az új maps az alap nem kell frissíteni marketről
    - zenelejátszó illetve rádió is változott, félbe vannak törve elfektetett nézetnél. zenénél a száma adatai találhatók mellette, rádiónál a programozott adók.
    - új widget samsung widget között PROGRAM MONITOR majdnem mint a smart monitor.
    - a félrefordítások nagyon mennek akik csinálják pl a képeknél a balra vagy jobbra fordít helyett most "elforgatás az óramutató járásával megegyező illetve ellentétes irányban, ami ki sem fér a kijelzőre csak fektetve, remélem javítják forgat jobbra vagy balra a 2.2-vel.

    Az ujjlenyomatokat nagyon szereti, és alig akarja elengedni őket :((( ennyi a hátránya
    Semmi wifi gondom nem volt vele, 1x fagyott be rögtön a második nap, de azóta majdnem 3 hét, semmi prob.

    ha észreveszek valamit majd írom.

Aktív témák