Hirdetés

Aktív témák

  • Gigabyga

    aktív tag

    válasz Everman #2402 üzenetére

    "Androidon már azért hackelnem kell, hogy memóriakártyára tudjak telepíteni"

    Nekem egy szaros magicem volt,512Mb-al televolt minden szar progival,és nem telt be nem tudom mi értelme memkarira telepíteni..Meg csak várni kell rá Froyo-ra és meglesz az örömöd..

    "Látszik, hogy az életben nem láttál még iPhone-t csak fotóról"

    Miért kell ahoz Nyálfón,hogy valaki ezt tudja ha visszatudod tenni az eredeti-t akkor nincs gond?Összes okostelefonon mit hackel az ember ez a gond..És tapasztalatból mondom Jailbreakelt nyálfónnál,hogy beszart valami a hacknél és hiába basztad rá a régit visszanyalt a fagyi...25e volt a szarvíz...

    "Ennek nem sok értelme van.
    Ha már rádugod akkor nem mindegy, hogy egy alkalmazásban bepipálod, hogy mit töltsön rá át, vagy kézzel másolgatod?"

    Több értelmét látom ha rádugom a készüléket és háttértárként nézegethetem a dolgokat,mint szinkronizálgassal...

    "Persze, ha majd egyszer a Google sync nálad is letörli az összes névjegyedet, mint nálam Desire-n, akkor még visszasírod a szinkronizálást a saját gépeden."

    Ezért tárolok mindent a simkártyán..ami meg olyan fontás szám,hogy nem tudok élni nélküle azt vagy fejből tolom vagy sinuszba benne van..

    Utolsó értelem kifejtésed nem akartam már bemásolni,mert fölös lett volna...azért mert a névbe van 1 szám attól csak és csak annyi éves lehet...ez szerintem nem függ össze de gratulálok nem találtad el :C
    De mondjuk az se értem,hogy honnan tudod egyáltalán hogy az én accom? :)) nem értem:D

    De ha Nyálfónra vered akkor miért itt vagy és fejtegeted a fölös érveidet?

Aktív témák