Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz felixo #36123 üzenetére

    Csináltam egyet a mairól is.
    Amit tudni kell:
    Ma csak játszottam illetve facebookoztam (kizárólag a 8 ball pool-lal játszom), kb fele-fele volt a kettő.
    Minden feketére van állítva, ami jól néz ki illetve energiatakarékos is ugyebár.
    1 éves 2000-es aksi van a telóban.
    A 8 ball pool játékot sikerült olyan helyes irányba "fejleszteni", hogy egyre jobban akad, illetve melegszik (tehát ez erősen meríti. Egy éve még meg se kottyant ez a játék az s2-nek.)
    A fényerő automatán volt, kb 20%-ot volt 75%-os fényerőn, 50%-ot 50 %-os fényerőn, a maradékot alacsony fényerőn. Végig 3G-n volt, mobiladatkapcsolat viszont egyáltalán nem volt bekapcsolva. A futó programokról is csináltam képet, ezek voltak egész nap a ramban. A sebességre nincs panaszom, nagyon gyors az egész amúgy.
    Volt már ilyen, hogy csak játszottam, más rommal nem bírja ilyen jól. Ez így most meg lett volna simán 5 óra kijelző is, sima neatrom superlite-tal folyamatos billiárddal nagy nehezen 4-et bírt. Összességében megérte leváltani tegnap.

    Szép álmokat. (Holnap megnézem mennyit bír úgy, hogy hozzá se nyúlok (nem lesz időm rá. :D ))

Új hozzászólás Aktív témák