Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ToMmY_hun

    senior tag

    válasz ToMmY_hun #37897 üzenetére

    Azt még hozzátenném, hogy fél év alatt esett a telefonom ára 40 ezer forintot. Szerinted ezek után érdemes foglalkozni a karcokkal eladásnál? :) (Pontosan ennyibe kerül egy új kijelző is amúgy)

    C programmers never die, they are just cast into void.

  • Zsoó

    tag

    válasz ToMmY_hun #37897 üzenetére

    Nem mondtam hogy gondolkodom még eladáson. Egy teló max 1 évig van nálam. Addig az S2 jól tartja az árát. Pláne hogy 93-ért vettem zsír újan decemberben.
    Hidd el ,piszok sokat használom, Olyannyira hogy a statusbar beégése már kb.2 - 2,5 hónap után látszódott. :Y Sőt a max fényerő is kevesebb már egy újhoz képest, és ez csak akkor tűnt fel mikor egy újjal összehasonlítottam. Nemtom milyen kérges munkás kezem lehet, de ahol gyakran húzom el az ujjam, azaz lapozgatok a kijelzőn, ott szabad szemmel látható kb.4m-es karcok vannak, és nem is kell erős fény, se mikroszkóp hogy látszódjon. Az a bajom az üveggel, hogy a zsírtaszító védőréteg szerintem lekopott róla, mert most már nagyon hamar zsírosodik, és olyankor nehéz rajta a tapi. Mivel kapacitív a kijelző, a fólia nem teszi pontatlanná. Haver fóliását próbáltam, és azon rohadt jó volt, és nem zsírosodott a kijelző, és jól csúszott az ujjam. Homályos sem volt.
    Ezek miatt leírtam a srácnak hogy nyugodtan vegyen csak rá. Ha újat vennék, én is tennék rá most már.
    Uff, én beszéltem! :)

    "Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

Aktív témák