Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz zack #1087 üzenetére

    Ezt próbáld.
    Vagy ahogy már írtam: Quicker. (write-only-ban vagy? ;] :P )

    A quicker a status barba tesz egy 100%-so akksi kijelzést, de több mindent tud. SGS-en használtam még.

    [ Szerkesztve ]

  • DonDragonka

    őstag

    válasz zack #1087 üzenetére

    Akkor az valószínűleg az amúgy szerintem rendkívül bugos Illusion xT 1.8 problémája, mert nekem az 1.7.2-n töltés közben szépen írogatja a szintet, villám, villám, villám, XX% és így tovább...
    Ezért külön widgetet ne tegyél fel, szerintem felesleges...
    Nekem kb 1 hétig volt fent az 1.8-as verzió de nagyon sok dolog nem működött jól (full wipe+kernel clean+ install megvolt mielőtt jönne a kérdés...), fagyott, szaggatott imitt amott, fogyasztott, de ami a leginkább fájt az az volt, hogy nem csatlakoztatta a BT fülesemet, szóval repült a francba és visszaraktam a jó kis 1.7.2-es mentésemet ami megy mint a villám, jól bánik az aksival és minden tökéletesen fagyi nélkül fut, Bt frankón csatizik, jah és widget nélkül jelzi a töltés közbeni szintet..

    Amúgy érdekes dolog ez...
    az XDA-s fórumon is van egy két ember akinek hót fos az 1.8, pedig az elvárt módon telepített míg a többségnek nincs semmi problémája vele...

    Még egy ötlet, ha használod a JKay lock-ot...
    Deluxe settings-ben... "Set lock screen options"->"show charging info"->pippa...

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Aktív témák