Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viragdani01

    HÁZIGAZDA

    válasz doooo #6 üzenetére

    Értem és elfogadom, amit írsz, mert igazad van részben.

    De szerintem pont azért kellenek az ilyen (macskás vagy gyerekes, csak gyerekem nincs, na meg a macskák személyiségi jogát sem éri sérelem :D) képek, mert ezekkel valamennyire meg lehet mutatni azt, mit csinál a telefon egy valós élethelyzetben, ha gyorsan elő kell venni és fotózni vele egyet. Ezzel szerintem kB. láthatja az olvasó, milyen fotót csinál majd a készülék a kezei között, ha a gyereke/unokája/háziállata éppen nagyon cuki és le akarja fotózni gyorsan.

    A linkelt kép több (5) egymás után lőtt fotóból lett a legjobb, a maradékon ennyire sem sikerült elkapnia a fókuszt a telefonnak, amikor a cica megmozdult. Tapasztalatom szerint sokan az átlagos felhasználók közül semmivel sem szoktak foglalkozni a telefonon fotózáskor, csak előveszik és elkezdik nyomkodni az exponáló gombot, aztán minden mást oldjon meg a telefon, a végén pedig kiválasztják - vagy a galéria kiválasztja nekik - a legjobb képet. Ennek szerintem reprezentatív megfelelője a macskás fotók készítése, aztán 5-ből a legjobbnak tűnő kiválasztása.

    Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák