Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 64studio

    csendes tag

    Fiúk/lányok!

    Én is csatlakoznék hozzátok, mivel 15 rugóért van a Samu e250-et előfizuban.
    Viszont marhára hezitálok még rajta, mert sok mindent olvastam és egyik szemem sír, a másik örül.
    Ami a hibája, hogy 65k a kijelző és VGA a lesifotósa. DE! Nekem most SHARP GX15 van és ugyan ennek is 65k a display-e, de a Sharpokban ettől felfelé a kijelző mind 5-ös. Azért a Samuba nyomhattak volna 1.5-ös kamit, mint az e390-be.

    Aki a vodkafonnál vette, attól kérdezném, hogy:
    - standard mini usb<-->usb kábellel összeköthető a PC-vel vagy egyedi a csatija?
    - a live menü itt is a BlackUI-rovására megy, vagyis piros-fehér?
    - csörög és rezeg-e együtt, vagy csak elősször rezeg és utánna csak csörgés van?
    - java cuucokról jó lenne ha valaki írna, pl. wapról lehet rá nyomni vagy TransFlash-ről is?
    nem a játékok érdekelnek, hanem más java alkalmazások, pl. progizható grafikus számológép stb. amit leggyakrabban használok + Opera Mini-t...
    - tud-e 100kB-nál nagyobb alkalmazást fogadni?
    - lehet-e lementeni róla java appleteket, pl PC-re?
    - lehet-e új BlackUI témákat rá tölteni pluszban?
    - vodkánál igaz hogy csak ezüst változat van?
    - screen saverként beállítható hogy az órát mutassa?

    - és a legfontosabb!!!! Pontos-e az ébresztője? Nincs-e kussban risztás helyett? (már megjártam párszor)
    - a telóhoz adott PC softver mennyire sokoldalú? Mi mindent lehet vele lementeni/feltölteni?

    - diktafonként ha jól tom 1 órát rögzít. Mennyire jó/rossz minőségben mint beszédhang és érzékenység?
    - bár ez itt tom amúgy is muris, de video témában mit mond minőségre?


    (amúgy ezt a netrelépéses parát nem vágom! nekem havi 500 pénz a wap és arról gmailezek meg netezek a Sharpommal ha nem vagyok PC közelébe! szerintem ennyit megér a kényelem!)

    Most több nem jut eszembe, mindenesetre képbe van egy SHARP GX29 is 2000-ért, ami még barátibb ár és ugyanígy vaciújan, előfizura, annak már 272k 320*240 kijelzője van, csakhát minden másban butuska. :(

    Akinek hasonló GX15 vagy GX17-es vagy másegyéb Sharpja lett volna ezelőtt, várnám a vs véleményét!

    JA! Az ékezethez csak annyit, hogy mindig a jobbra dőlő a normálisan támogatott, ezt bármelyik ügyfélszolgálat megmondja, bár a szlovákokat meg az arabokat még nem kérdeztem miújság... :)

Új hozzászólás Aktív témák