Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shad0w

    senior tag

    válasz 64studio #1003 üzenetére

    Na mivel 0 napos újonc vagy:
    1. Olvass!!!
    2. Ez a fórum nem azért van, hogy mindenki állandóan megkérdezze ugyanazt. Nemfog neked most senkise erre teljes egészében válaszolni és azért mert már KURVASOKSZOR ellett mondva a fórumban! (1-2 dolog asszem nincs, de majd azt külön megérdezed, és akkor elintézed két sorban nem egy oldalon...)
    3. Senki, ismétlem senki nem komálja azt a fórumozót, aki LUSTA! Ráadásul van beépített kereső, van google, tessék használni!
    4. Hameg nemtetszik akkor meg nemkell megvenni. Én konkrétan még véletlenül sem beszélnélek rá erre a telefonra, se másmilyen telefonra (sztm más se). Azt meg nevárd már el tőlünk, hogy mi döntsünk helyetted...

    Asszem ennyi, de ezmost már kikívánkozott belőlem... Nézzétek el nekem :D

    [Szerkesztve]

  • Shad0w

    senior tag

    válasz 64studio #1009 üzenetére

    Nos. Most azért ide válaszolok, mert úgy érzem talán másnak is tanulságos lesz.

    Tehát:
    1. A nevek NAGY betüvel kezdődnek. Ha már fonetikusan akarod leírni a nevem, akkor azt tedd rendesen: a h-t és a v-t nem ejtjük. Rendesen Sedo(kám) lett volna. (esetleg ó-val)
    2. Amikor ezt írtam ''...hogy mindenki állandóan megkérdezze ugyanazt...'' akkor nemgondolhattad komolyan, hogy tevagy a mindenki! Amúgymegmár túl sokszor néztem el, te voltál az utolsó csepp-> így jártál...
    3. Nem 700.-tól, hanem az elsőtől kell elolvasni, mint ahogy azt írtam is.
    4. Ha jól számolok akkor ezzel a hsz-el is kb 1010 hsz van ebben a fórumban, nem 200000! (neaggódj értem a hasonlatot, de ezis azt bizonyítja, hogy lusta vagy)
    5. Már sokszor leírták, hogy nem zavaróak a kijelzőn a nagy pixelek. Most akkor te ezzel mivel járultál hozzá a fórum információ bővítéséhez? Elárulom, semmivel.
    6. Amikor meg elkezdtél dobálózni az iq-val akkor hangos nevetésben törtem ki. Hát ez vicc...
    7. Ahelyett, hogy egy kvázi-tag tanácsait megfogadtad volna, csak tovább rontod a helyzeted, de majd egyszer teis belátod ezt. Remélem.
    8. Gratulálok a telefonodhoz, sztm jól választottál. Hameg Java-t akarsz feltenni akkor ajánlom figyelmedbe az #531-es hsz-t. (hamár az iq-val dobálózól...)
    9. Ha ezen felül mág problémád van akkor azt légyszives privátban közöld velem, mert nem erre van ez a fórum. Igen, itt szeretnék énis elnézést kérni a többi fórumozótól. :)

    Ja és Viktor0610, a hangnemen még dolgozom, de vizsgaidőszakban már nehezemre esik más szavakat keresni, és átfogalmazni... ezért írtam, hogy nézzétek el nekem, eme kiborulásomat. :) (mivel még nemlett moderálva, gondolom elnéztétek. :D )

  • Andrássy

    csendes tag

    válasz 64studio #1066 üzenetére

    Nem tudom miért érdekel, ha maga a készülék már úgysem érdekel, de ha nem válaszol valaki akkor harmadszor is meg fogod kérdezni :D

    1: fogalmam sincs. Kábelesen össze lehet kötni, és USBre csatolódik, mint minden adatkábel. Samsung csatolója van E250 kompatibilis. Több infóm nincs róla.
    2: szubjektív. van aki elhányja magát a LIVE menütől. Nekem kimondottan tetszik bár a szürke külsőhöz a liveos menü joban megy.
    3:püff. mi az az alkalmazás? hogyne tudna. fogadtam már 100kB-nál nagyobb MMS-t és nagyobb Java alkalmazást is, asszem.
    4: ezt nem érteem, de ha érteném sem látnám értelmét. Pcre nemszoktt az ember telóról feltölteni, szerintem.
    5: Vodafone. A voda az víz a vodka már nem igazán. Igen, de ha engem kérdezel, az a legjobb meg legáltalánosabb. Zöld nem kell rózsaszín nem kell, a fekete meg ..., sztem. Ha komolynak akarsz látszani egy kicsit is a szürke épp annyit tesz mint a másik.
    6: screen saver nincs. háttérkép van. ha mozgó hátteret akarsz akkor tölts rá gif képet és már védi is a képernyőt. az órát mindig mutatja, nem tűnik el, de ki lehet kapcsolni ha egy csini képet akarsz nézegetni háttérkép gyanánt.
    7: ez a kussban kicsit rosz szó rá. mondjuk úgy hogy nem szól ha nem kell. nincs probléma vele. egyedül azzal lehet próbléma, aki bénán állítja be, vagy aki New Yorki órához állítja az időt. :D
    8: A Samsung PC studiot nem adják, le kell tölteni ingyé a honlapről. teljesen átlagos szofti. kb, mint a NOKIA pC suite,de valószínű a többi is ilyen. azaz kérdésedre válaszolva, mindent lehet vel, kivéve Java alkalmazásokat, de azt már egy párszor kiveséztük, hogyan csinálják megszállottak.
    9: szubjektív. kinek mi a jó. nekem kiváló, és a citűzott célját maximálisan el tudja látni. Így decibelben nem tudom meghatározni, hogy mennyire jó.

    Remélem, valamennyire kielégitette kiváncsiságod! További szép napot

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz 64studio #1217 üzenetére

    Az említett két gomb az általam próbált E250 esetén is kemény volt.

    Xiaomi 13T

  • eastsider

    nagyúr

    válasz 64studio #1217 üzenetére

    Sztem nem kemények a gombok :U
    a C-nek más a hangja, de sztem az is jó

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés