Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alienhun79

    tag

    Eldobtam az agyam, [link] és nem árulom el, hogy mi jött ki az ajtón :C

    Egy pár amatőr észrevétel a modhoz, az eleje nagyon nehéz, sokat kell taktikázni és centinként menteni. Azt értem ez alatt rövid csövű sörétessel ne támadj banditára, mert Hk-l leszed. Nagyon messze el lőnek az ellenfelek, viszont nem nagyon pontosak,de azért ne álljunk mereven egy helyben, ha lehet. A pseudokutyát nagyon fogod utálni az elején, de táras sörétessel majd később bosszút lehet állni. Spórolni az elején a lőszerrel, mert keveset ad és drága, a gránát hatékony ha többen vannak egymás mellett használni kell, amúgy szép kis távolságra el lehet dobni. A rejtekhelyeken sok jó hasznos cucc van, onnét szereztem az elején minőségi páncélt és távcsövet MP-40 -re és Hk -a, amivel már lehet aprítani távolról is az ellent. Érdemes fegyverekből az elején egy-kettőt félre tenni, mert javító készlettel olcsón lehet javítani, de ha tradernél javítunk az drága. A mod indításánál lehet állítani a súly határt, érdemes száz kilóra tenni hatvanról, mert több pénz kevesebb caflatás. Ha besárgul a képernyő zombi vagy, lehet menni Yantarra profhoz és az ellenszert egy artival lehet kiváltani. Mindig mindenből legyen tartalék, arti, mutáns végtagok, vodka stb., nem kell halmozni csak 2-3db. Vissza teszi a pályákra a mutánsokat, tehát mindig lesz mire lőni és lehet alkatrészeket gyűjtögetni, kivétel ha mester controller jön, na akkor lehet késelni, vagy futni :B

    [ Szerkesztve ]

    tesztoszteronstalkerista

Új hozzászólás Aktív témák