Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    senior tag

    válasz Laris2 #6742 üzenetére

    Dehogy. Lődd csak az infókat ami csak jön! Én tuti, hogy állandóan a széllel szembe megyek, mert Jupiteren vagyok :D Keresd meg az élőket küldetés. Szakáll ez mekkora hülye. 6x próbáltam megmenteni...megmentettem a semmiből feltűnő repülőtől, a gigaóriás toppantótól -vagy nem tudom itt hogy hívják- az irányítótól -igen ebben a 300 méterben igen sok minden elér- még a 10 fullos monolitost is lenyomtam akikbe 3x beleszaladt erre egy anomália közepén megáll nézelődik, majd meghal. Mára kiégtem.
    Ja a fentit nem tudtam most viszem akkor majd végig újra...Tehát akkor: hány kijárat van innen? Egy az alagút végén trükkösen beugorva a polc mögé -ez vezet Jupiterre-, van másik is ez a domb?
    Gyors kérdés: Jupiter nem messze attól a teleporttól ahol átjöttem van egy átjáró, valami alagútba vezet, ahol az exo elemei/lámpái lemerülnek és menni se lehet benne. Ez mégis WTF? Ha eldobom a ruhát akkor se lehet továbbmenni. (Ebbe a részbe csak belepillantottam)

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Új hozzászólás Aktív témák