Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    senior tag

    Azta, egy napig nem vagyok pörgés van! Kérlek a mentést rakd fel megint, mert hibás a link. Köszi a segítséged! Nem akartam írni, de közel voltam hozzá, hogy leformázom a C-t olyan ideges lettem ettől a modtól... :D A dícséret még messze van! Majd ha nem kell minden egyes F5-F9-él a rohadt zseblámpát L-ről F-re állítani, meg nem akad ki random a játék, főleg akkor ha a lelőtt emberkék hátizsákjába belenézek és még sorolhatnám a hasonló apró, de hosszú távon "kissé" mérgesítő dolgokat. Jó, hogy a WASD-t nem bírálja felül, hogy a 4 nyílllal lehessen csak irányítani :D A küldetéseket kérek én, de mindegyik mellék küldetés. Ilyen karakterekkel hírből sem találkoztam edidg ebben a modban. A ferde fenyős átjáró sztem igen messze van még :) A ládás trükk működik? Beleteszek egy pár cuccot és F5. Majd F9 és még tehetek? Ezek az infók nagyon jól jöttek, mivel totál fogalmam sincs mi a jó Isten folyik ebben a modban komolyan! Az a nagy szerencséje, hogy tetszk a sztorija és nagyon érdekel mit hoztak ki ebből... :) Csak ezt a szivatást mellőzhették volna, meg a spawn menü működne :D

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Új hozzászólás Aktív témák