Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi27

    aktív tag

    Sziasztok

    Segítséget szeternék kérni:
    Egy Edimax BR-6204Wg routerrel osztom meg az ADSL netet.(Üzleti előfizetés) Az én gépem kábellel van a routerhez csatlakoztatva, a többi gép WIFI-n.
    A routeren a WAN beállításoknál beállítottam a PPPoE-t, azon belül megadtam a felhasználónevemet és a jelszót. A DNS beállításoknál megadtam a szolgáltatótól kapott DNS-eket. Ezenkívül statikus DHCP-t állítottam, és engedélyeztem az UPnP-t. Mást nem állítottam rajta. Az a gond, hogy mikor elkezdek netezni, egy darabig jó minden de egy idő után nem jönnek be az oldalak. Viszont a letöltések továbbra is mennek. A többieknél ugyanez a gond. Próbáltam már a DNS-t üresen hagyni a routerben, de ez sem segített. A hálókártyában is próbáltam már megadni DNS-t is, alapértelmezett átjárót is, de ez sem segített. A PPPoE beállításoknál az MTU értéke 1392. Ezt próbáltam 1492-re rakni. Ha pingelek egy oldalt, 100 pingből kb 20-25 nem ér célba. Előzőleg egy Dlink 524-es routerem volt, de annál ugyanez volt a gond. Visszavittem a boltba, ott megnézték, de szerintük nincs semmi baja. De odaadták helyette ezt, hogy próbáljam ki. Ha a modemet(Dlink 360t) közvetlenül a gépre kötöm, akkor jó minden.
    Feltettem a router logját ide :[link] Hátha ez mond valakinek valamit.
    Légyszi segítsen valaki

Új hozzászólás Aktív témák