Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sapphi

    aktív tag

    Sziasztok,

    egy hete vettem egy ASUS RT-N56U típusú routert mindent elvégeztem rajta és még a gyári szoftvert is rajta hagytam gondoltam majd azzal stabil lesz és nem kell vele szórakozni.

    A router egy szinttel lejjebb került és elég vastag fal van a gép és a router között és teli is van fémmel.

    Ennek ellenére a jelerősség mindig fullon van és a a sebesség is jó, de néha iszonyat megugrik a ping és ez játékok alatt észre is vehető mert megáll az egész játék jópár másodpercre. Ez még nem is lennne akkora gond, de néha az egész wifi használhatatlan jópár percre és a routert se lehet ilyenkor elérni (192.168.1.1).

    Ezek után gondoltam lehet, hogy valami szoftveres gond lehet így feltettem rá a legújabb szoftvert, de ez sem változtatott a helyzeten, minden maradt a régiben.

    Most feltettem rá egy costum szoftvert (sok helyen ajánlották, hogy sokat segít a helyzeten.)

    Lényegben javított is, de ez a hiba még mindig előfordul.

    Most felhoztam a routert ide mellém és eddig nem jelentkezett a hiba. Előfordulhat, hogy ennyire leárnyékolja a fal a jelet vagy valami más zavarhatja?

Új hozzászólás Aktív témák