Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz Williamgrant #32308 üzenetére

    Hat vegulis tenyleg lehet hogy tulfeszkoztam, csak akkor nagyon nem hianyzott ezzel foglalkozni (bar valoszinuleg sosem hianyozna) De azert meg par gondolat a temaban.
    A sajat bankos pelda azert nem egeszen ugyanez, mert ott 5 percen belul kapsz ugyintezot, es problema megoldva (sot volt ismerosom akit egybol a bank hivott hogy valami naluk gyanus es minden okes-e)
    Amit gondnak latok hogy egyreszt ez nekem igy eleg atlathatalan hogy akkor mi alapjan is gondoltak ezt gyanusnak, aznilyet pedig nem szeretm (hiszen igy nem tudok ez alapjan mashogy cselekedni a jovoben hogy elkeruljem.) A masik hogy akkor mi a jo anyjuknak nem tudjak erre az appjukat felkesziteni hogy legyen erre kulon menupont (es akkor az ugyintezot se zargattam volna) Ahogy irtam is ugye kaptam rogton uzenetet hogy lepjek be az appba es okezzam le, amit meg is csinaltam, de hiaba, a kartyam utana is letiltva maradt. Utana pedig mas lehetoseget nem is talaltam mint az ugyintezot. Aki reagalt is - 5 ora mulva….
    Es persze, itt most nehany tiz euro volt, meg kb szaz a befagyasztott kartyan, mert most ugy utazok hogy naprol napra mashol, igy egyszerre sosincs szuksegem sok penzre. De kepzeljunk el egy klasszikus nyaralast, foleg mondjuk egy teljes csalad, mondjuk repjegy megveve, autoberles kifizetve (es iden jol elszalltak az arak), es akkor fizetne mondjuk egyben ket het szallast negy fore, elotte ra is tette ehhez a tobbszazezer forintot - es kartya mondjuk letilt…. Es az mar nagyon nem lenne vicces ott magyarazkodni, foleg hogy ennyi koltes utan a hitelkartyan se lenne feltetlen akkora keret, hogy akkor lesz*rom fizetem a hitelkartyaval… Meg kulonben is, pont a nagy teteleknel szamit hogy jobban valt mint a bank, de akkor ettol kelljen parazni hogy bentragad? Es igenis szamithat a 4-5 oras ugyintezes, mert mondjuk a szallas meg lehet akar rugalmas hogy nem gond, akkor majd holnap, de ha forditott eset es repjegy, szallas, ehavi koltesek kifizetve, revolutra a ket het kocsiert a tobbszazezer feltoltve (ami iden tok realis mert nagyon durvan draga) es akkor ott szobrozik majd a repteren a csalad varva hogy atvehessek vegre az autojukat?
    Mindegy, nem ragozom ezt tovabb, elfogadom hogy ez ott varatlanul ert es fel is idegesitett akar meg foloslegesen is, de ez azert megsem igazan tetszik, es megnezem majd hogy mik is az alternativak.

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák