Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balinlin

    senior tag

    válasz PalZso #23020 üzenetére

    Egyeztettetek számlaszámot vagy csak úgy visszautalta ahonnan jött? Mert ha a 2. akkor lehet gond ha abban az országban is működik gyűjtőszámla ahonnan az utalásokat intézik. Mert akkor arra a gyűjtőszámlára beérkezhetett az összeg, csak azt a te revolut számláddal nem tudják összekötni.

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz PalZso #23020 üzenetére

    Ez engem is érdekelne ...

    (#23021) balinlin
    Az Eurós számlaszám, nem gyűjtős számla, vagy tévedek? Csak a magyar az, és ezért kell a megjegyzés rovatot is használni.
    Vagyis, ha mondjuk lefoglalok egy szállást Eur-ban, mondjuk Ausztriában és később valamiért lemondom, akkor azt simán vissza kéne, hogy tudják utalni, nem?
    Viszont mi a helyzet, ha Magyarországon teszem ugyanezt? Ott ugye a "gyűjtőre" kellene, hogy bejöjjön az összeg, de az én egyedi kódommal a megjegyzésben.

    (#23029) zerodot
    +1
    Én is így tudom. Egyébként vigyorgónak én ajánlottam a Revolut-ot. Szerintem bármelyik tetszőleges magyar bankba becsasszogva kellene, hogy tudjon befizetni pénzt a magyar gyűjtőszámlára a saját kód megadását (közlemény rovat!) követően.

    (#23036) PalZso
    " ... valami finn számlára utalt az osztrák."
    Hmm... ez gáz. Mondjuk azt tudtam, hogy ez az egész Revolut azért alapvetően a kártyás vásárlásra lett kitalálva, de ha egyszer már utalni is lehet vele, akkor erre ki kellene találjanak valamilyen bolond-biztosabb megoldást. Majd tájékoztass pls. a fejleményekről!

    (#23038) Brandynew
    (#23037) vmarci21
    "Készpénzel való feltöltés súgó szerint nem szabályos ... "

    "A Revolut nem látja, hogy a Raiffeisenben készpénzt adsz-e a bankos néninek."
    Tuti? Bejövő összegnél látszik a másik oldal számlaszáma, ha utalt, nem? Na, majd mindjárt meg is nézem, hogy én pl. látom-e a saját bankomban.

Új hozzászólás Aktív témák