Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Next Win ®

    tag

    Sziasztok!

    Nos, mint ígértem .. leírom a story-t.

    velekio kollégának köszönhetően, a tegnapi nap megbizonyosodtam róra 110%-ig ,hogy az én ..
    csodafonomat hirdetik az adott oldalon. Valóban nem akartam sem cirkuszt, sem kellemetlenséget okozni
    főképp saját magamnak. A mai nap folyamán sikerült elérni pár barátomat, akik tudtak rám egy kis szabad időt szakítani. Nem akartam én felhívni az adott illetőt, mivel tartottam attól ,hogy túl közel lakik hozzám, felismeri a hangom, talán bukom a telót.. így őket bíztam meg ezzel a feladattal.
    Sikeresen végig is vitték, majd az illető közölte ,hogy a kelenföldi piacon vette, bár
    azt hozzá kell tenni, picit bele lett keverve a rendőrség, mivel ténylegesen bm-es számot használok-használtam. Nos a piacon vette 7000 Ft-ért. Nagyon együttműködő volt, le a kalappal előtte.
    Sajnos a kártyám nem került meg. Elmonduk az ismertetőjeleit, mivel nem akart kellemetlenséget okozni magának.. átadta a telót, amiért megvette a piacon. " az eladó c" volt. Megjegyezte ,hogy látott már valahol..
    természetesn a telót tettem ,hogy nem az enyém, mert nekem is ismerős volt a srác..
    mégpedig a "c" szomszédaim által. Mit áld Isten ? Sétálunk haza, kézben a csodafonnal..
    a drága szomszéd siet le oda arra a helyre, ahol nekem az illetővel meg volt beszélve a találkozó.
    Tehát sokat nem tévedtem a dolgokban, az eladó kifejezetten együttműködő volt, a grátisz a dologban..
    hogy kaptam a telóhoz töltőt, headsetet, és adatkábelt. Elvileg így vette a piacon. Szóval kicsit érthetetlen számomra a dolog, de végre a kezemben van újra. Még ma le sem nagyon raktam :) Be lesz kereteztetve valahol. :)

    (Az eladó és a szomszéd, jó barátok )

    Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

Új hozzászólás Aktív témák