Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbertkrl

    aktív tag

    Sziasztok!!

    Tegnap vettem egy Intel Pentium-Dual Core G2020 processzort, hozzá ugye pedig egy ASUS P8H61-M LE típusú lapot, hogy a 775-öt száműzzem köreimből. Eddig semmi probléma nincs tényleg!! Viszont ahogyan elkezdek játszani leáll a gép. Vagyis inkább egy idő után. Nem tudom minek köszönhető ez. Reggel játszani szerettem volna a Grid 2-vel... szépen is futott, nagyon szépen !! Semmi akadás highon 1366*768-ban, egy GTS 450 mellett. Nem laggolt. Mikor egyszercsak leállt a gép. A mellékelt képen látszódik, hogy azt vettem észre az AIDA64 segítségével, hogy a CPU maga 80-81 fokos kihasználtság mellett. Valószínűleg nem 100 %-on van a proci egyfolytában a Grid 2 alatt, de melegszik valamennyire, ez biztos. Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehet nem is a procival van a baj? Az AIDA, lehet, hogy csal ne adjak a szavára várjak még egy kicsit míg "bejáródik" a cucc és hátha addig nem lesz baj ? Vagy tudtok más programot amivel megtudnám nézni a hőfokot? (BIOS-on kívül, azt én is tudom ;] ) Előre is köszönöm!!!

    Szerk.: Láthatóan a magok 40 fok fölé nem merészkednek.

    [ Szerkesztve ]

    Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

Új hozzászólás Aktív témák