Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz cashback #12973 üzenetére

    Nem értettük félre és minden hozzászólásból lehet tanúlni.
    Az 2120as ára meg nem szempont már, mert 28-tól az újabb szériákat is kapni.
    Meg az összehasonlításban volt egy lap is. H61, nem rossz nekem is volt, de nagyon alap. És az is számít z árban.
    AMúgy mint írtam én is néztem sok tesztet és volt, hogy az i3 (újabbak) símán beelőzték az FX-6300at. Elég hihetetlen. Azért írtam bundagyanus.
    Hisz az AMD nek azért kell azonos áron nagyobb teljesítményt adnia, mert 1-2 dologban valóban gyengébb az Intel megoldásainál. Jobban is melegszik.
    ÉN úgy láttam, hogy a 6300 alapon valahol i3 i5 között van 4.5-re tolva meg elérheti az i5 teljesíményét.
    Legalábbis én csináltam egy Chinebench 11.5 64bit tesztet 6300 al 4.5-ön és elérte a 6pontot.
    Tapasztalatom szerint pl. játékok alatt az Intel előnyei mint a nagyobb cache meg technológiák a játékok alatt nem jutnak nagy szerephez.

    Pl. néztem egy tesztet i7 3xxx ás 8350 alap közt. Szintetikus tesztekben tömörítés render videóvágás volt hogy 50% is lehagyta az FX-et viszont játékok alatt a legnagyobb különbség 3-5 fps volt. Brutal VGA-val maxon újabb játékok alatt. Az ára meg majdnem a duplája :-( Érdekes volt, lehet megkeresem majd és belinkelem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák