Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellas

    tag

    válasz Sancoo #287 üzenetére

    Ezek a nem Samsung / Apple / profi sport vagy egészségügyi, hanem "félokos" órák (Xiaomi / Honor / Huawei) nagyjából ugyanazokat a funkciókat tudják, és nagyon hasonlóak, olyan, mintha bérgyártanák őket hardveresen-szoftveresen, de azért a Honor többet.
    A Xiaomi fele annyiba kerül. Én pont ezért vettem azt, mert amire én használom főleg, pulzus, lépésszám, és edzés, bőven megfelelt ennyiért. És szép is szerintem, de a Honor is, kb ugyanúgy néznek ki. De a Honoron lehet tetszik neked a bőrszíj (csak az edzéshez nem kényelmes), nem mintha a Xiaomihoz utólag nem lehetne venni másmilyen szíjt.
    A Honorral tudsz az órával telefonálni, a Xiaomiban nincs hangszoró / mikrofon. A Honornak van nagy memóriája is, Bluetooth fejhallgató hozzáköthető, rátehetsz zenéket (ha ez egyáltalán szempont, ott a telefon).
    Egyébként a Xiaomi teljesen tökéletesen működik és brutál pontos a lépésszám, a GPS, az útvonalkövetés és annak térképen való megjelenítése pedig tökéletes (csak nálam elromlott a szinkronizálás az app frissítéssel, de visszatettem az app régi verzióját, és megint jó, lásd feljebb). Akksi nagyon sokáig bírja, még Always on kijelzővel is 4-5 napot. Honor nyilván nem tudom, hogy milyen napi használatban.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

Új hozzászólás Aktív témák