Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dioka7

    senior tag

    Szia Mindenki!
    Köszönöm a rengeteg tippet, segítséget az elmúlt években. Eléggé leharcoltam 2,5 év alatt a mix-emet, továbbadom egy másik kollégának (céges) én pedig kaptam egy Mi11 5G-t (szintén céges). Azt helyből látom, hogy a mix kamerája sokkal jobb volt. A Mi11-ét dícsérik, de nem tudom mire, mert szvsz egy kupac kaki. Emellett az én szemem is kib.ssza a szelfi kamera lyuka, de tudok vele együtt élni. Hetekig kerestem azt a telefont, ami méltó utódja lenne a Mix3-nak és sztem nem is volt túl sok elvárásom (amoled, Snapi 8xx proci, vezeték nélküli töltés, és hátsó, vagy oldalsó ujjlenyomat felismerés) egyszerűen nincs ilyen. Egy sem! :O :((( Mármint xiaomiban. Ez sem, mert a kijelzőben van az ujjlenyomat felismerés és még csak 1 hónapja használom, de már most sokkal többször nem ismert fel, mint a mix3 2,5 év alatt. Hihetetlenül sz@r. Na mindegy, azonosítok arccal, de az meg ha kell, ha nem felold... :O
    Ja és még 1: Bazi nagy! Nem tudom miért gyártanak ekkora tepsiket..... :(( Na mindegy, mostmár ez lesz 2-3 évig. Köszi mindent, további minden jót! :K :R

Új hozzászólás Aktív témák