Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palkat

    csendes tag

    Én 2 hónapja használom, és meg vagyok elégedve vele. Pont azt nyújtja, ami ennyi pénzért elvárható, nem csúcskategóriás készülékekhez kell hasonlítgatni. Mi A1-hez képest mi a visszalépés? Kamera jobb, a tesztben szereplő képek nem igazán tükrözik a nálam tapasztaltakat. Kisebb akksi igaz, de 4-5 óra így is megvan folyamatos wi-fi, adat forgalom,GPS, játék, böngészés, Bluetooth füles használata mellet. Esténként meg ráér feltölteni, de ha nagyon megszorulok ráteszem az autós töltőre. SD bővítés ami még hiányzik, de szerintem a felhasználók minimum 90%-a még a 64-est se használja ki. Jack csatlakozó hiányát felhozni manapság, amikor lassan minden telefon anélkül jön, minimum érdekes. Biztos én fogtam ki egy tökéletes darabot, de nekem működik a közelség érzékelő is, nem pörgeti a procit az ujjlenyomat olvasó, nem lövöldözi ki az épp használt appokat a memóriából, stb. Akit zavar a fapados droid, az meg ne android one készüléket vegyen. Nem tökéletes telefon, messze nem az, de ennyiért jóval többet nyújt, mint a legtöbb hasonló áru telefon.

    Azért dolgozol, hogy megélj valahogy, de közben nincs időd élni.

Új hozzászólás Aktív témák