Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz djgeg #390 üzenetére

    "Most komolyan az 1 dolláros átalakítón vitázol mert nem vagy képes felfogni, hogy leáldozott az audio jack nek a telefonokban? 2-3 év múlva nem lesz teló amiben lenne...."

    Nem vitázom, nem áldozott le a jack csatinak és 2-3 éve is ugyanezt mondták. Attól még nem hal ki a jack mert a te telefonodról lespórolták. Térjünk vissza erre ha realitássá válik a dolog.

    "a maradék esetek 5%-ban meg na bummm szívtál"

    Nem tudod hány százalékban hordok táskát és mikor lehet rá random szükségem és jack csatival még ennyi esetben sem szívok :)

    "Még se rinyálok"

    Most is csak te rinyálsz, mi kommunikálunk a többiekkel. Hülyének nézés, lealacsonyítás és ítélkezés nélkül veled ellentétben. Normális kommunkiációval többre mész.

    "-Double tap... tele van a padlás ilyen appokkal ( vagy épp launcher) a playstore.... Ez egy darab feature amit meg tudsz oldalni ha akarsz. Ezek után csak kifogás."

    Ehhez speciel olyan firmware kell amivel meg tudod oldani, app-pal ez nem kivitelezhető, se launcherrel.
    De ha tudsz ilyet szívesen kipróbálom ;)

    "-Full screen mode. Van a telefonban, tehát eltűnnek a vezérlő gombok ha épp nem kellenek xy appban.
    -Gesztusok... milyen gesztusokat hiányolsz most komolyan. Ha pedig tényleg valami elvetemült szart keresel tegyél már fel egy rohadék launcher amiben benne van vagy beállíthatod."

    Sajnos nem ment át amit mondtam, full screen + gesztus vezérlés. Nincs navi gomb és suhintással tudsz mindent intézni nem kell lenyúlkálni a gombokhoz minden alkalommal. Már visszább dobtak be róla képeket.

    (#389) Šolaire : Az 5X kameráját én is szerettem anno, csak a manuális mód hiányzott. A portolt Gcam app-pal viszont sok teló kameráját fel lehet húzni közel arra a szintre automata módban. A poco-mban is marha jó hatásfokkal dolgozik. És gondolom itt sem lehet rossz. Mondjuk alapból is elég jók a Xiaomik szerintem automata módban, legalábbis nappal mindenképpen. Note 5, Mi A1, Mi A2, Poco, Mi8, Mix2S ezek szerintem minden nagyon ott vannak a szeren. És mind javítható tovább Gcam-mal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák