Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duo

    őstag

    válasz stingy2 #3253 üzenetére

    ezt a listat en keszitettem. igazabol funkcionalitast nem vesztettem. annyit finomitok meg, hogy az idojarast kukazom (2 csomagja van) visszarakom ideiglenesen az mi accountot. a temaletoltes miatt. a hatterkepek mennek igy is.
    esetleg a jol bevalt square home3 launchert a gyari helyett. es azt is leszedem.

    ebben a módszerben az a jo h buntetlenul lehet csinalni. legrosszabb esetben hard reset.

    @instantwater youtube helyett az f-droidos newpipe-ot használom.

    annyit tapasztaltam hogy nehany bugot leszamitva nincs beragado app es nincs annyi hattertevekenyseg.

    ahogy használom a vasat, majd finomodik meg a felhasznaloi szokasaim valtozazaval lesz amit meg leszedek, lesz amit visszarakok. mindenesetre eddig minden megy.
    !!!!annyi csak hogy a location-nal kapcdolatos appokat is leszedtem. nem navigalok, amugy meg ne figyelje a GPS merre jarok mit csinalok. szoval akinek kell gps, az ket harom csomagot bent kell hagyjon (kettoskereszttel ki kell kommentelni a megfelelo sorokat.)
    a playbol letoltheto app inspector nevu alkalmazassal levadwszhato melyik elnevezes melyik csomaghoz tartozik.

    [ Szerkesztve ]

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Új hozzászólás Aktív témák