Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz #82891776 #1350 üzenetére

    Nekem az EMUI-val több a nyűgöm. Kezdve azzal, hogy az értesítési panel mérete fix, nem változik a rendszer méretezésével. Emiatt az egy miatt eddig kb az összes Huawei-emet eladtam. Itt abban reménykednék, hogy EMUI 10-zel talán orvosolják ezt (de úgysem.) Illetve ritka ronda az egész EMUI... mondjuk ezenkívül nincs vele gondom, a Kirin 980-nal nagyon hasít az összes.

    Meizum már több mint 1 éve volt, de akkor még voltak bőven gondok az értesítések megérkezésével. MIUI-n se azonnal jönnek mindig, de Flyme-on szinte állandóan késtek, ha egyáltalán megjöttek. Lehet azóta ez változott.

    Nekem semmi gondom igazából a telóval, csak most olcsón tudok Mate 20 Pro-t szerezni....

    Amivel gondom van: Van egy Honor V20-am, sokkal jobb a beszélgetési hangminőség azzal, ez a Xiaomi sem rossz, de így relatíve már érződik a különbség. Illetve baromi nehéz a teló (az M20 Pro is, szóval ezzel mondjuk nem lennék előrébb.) És a Honor érezhetően gyorsabb (A M20 Pro hardvere van benne). De a xiaomi is gyors.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák