Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fefe66

    tag

    válasz Istuu15 #6541 üzenetére

    Digger ha még nem késő járd körbe azt google fiók törlést mert én ráfáztam vele.
    Múlt hétvégén rászántam magam hogy felrakjam 2 hónap után a a Global devet mert a stabillal több problémám volt.Béllyegképek hiánya,kamera videó vibrált gkamot meg nem lehetett felrakni telefon híváskor sokszor csak csicsergést hallottam ami napi 20 telefonból legalább egyszer.Na de vissza az elejére összefoglaló szerint csináltam,mindent mentettem a felhőkben majd Mi fiókból kiléptem googlebol nem tudtam mert nem találtam ilyen lehetőséget fel a netre ott azt találtam hogy csak törölni lehet hát megcsináltam,És be is cumiztam mert telepítés után nem találtam a gugliba mentést még az előző Note 2 mentését se,a mi fiókból meg csak a névjegyeket meg képeket tudtam visszarakni alkalmazásokat nem,két hónapja a Note 2 röl simán átköltöztem guglival a Mi 8 ra.Itt kérdezném meg a google nem tárol több régi mentést csak az utolsót mert windowsnál sokszor jól jött hogy vissza lehetett állítani egy régebbire.Amúgy a dev nagyon bejövős windows intézőben van bélyegkép,gcam szuper és idáig csicsergés sem volt ,ja és az állítva készített fotók a számítógépeken is állítva jelennek meg mert a stabilon mindegyik fekvő volt és egy képnézővel meg kellett fordítani.Amúgy a mentés eltünést lehet hogy én csesztem el valamit de 5 nap után még nem jöttem rá hogy mit.

    Xiaomi Mi 8 ,HiMedia Q5 Pro,Sony STR-DR1060,EPSON_EH-TW5210

Új hozzászólás Aktív témák