Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz ANDROID??? #753 üzenetére

    Nem tudom mennyire ástad bele magad, a de 11 Lite 5G-t kétféle kijelzővel szerelik, az egyik Huaxing, a másik Tianma néven fut. Előbbi objektíven sokkal jobb minden szempontból, utóbbinak a más szubpixel mátrix miatt kevésbé éles a képe, észrevehetően vibrál, van egy kis sárgás árnyalata meg még pár apróság. Az teljesen lutri, hogy melyiket kapod, a szolgáltatói forrás sem garancia semmire, sőt, ha jól rémlik eddig aki onnan vette annak Tianma volt. Ha szerencséd van és Huaxing akkor nagyon jó, ha nem, akkor vérmérséklet kérdése mennyire zavarnak a fentiek, van akinek érdemben fel sem tűnik. A sebessége és minden más viszont remek. A Note 10 pro esetén nem hallottam ilyenről, ott a közelségérzékelővel van többeknek gondja. Én is a kettő között vacilláltam, de a 11 lite 5G sokkal gyorsabb, kisebb, vékonyabb, szebb, minőségibb és kamerában is jobb a tesztek alapján, így emellett döntöttem, és mivel szerencsém volt a kijelzővel, így maradéktalanul elégedett is vagyok. Tegnap reggel 6 körül vettem le a töltőről, 31%-on van most (igaz hétvégén elég keveset megy).

Új hozzászólás Aktív témák