Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz Rover623 #3877 üzenetére

    Bár nem mindenkit érdekel, de néhány embernek biztos hasznos lesz a tapasztalat: ha nehezen is, de visszakaptam a hamis telcsi vételárát. :U
    Az eladó alapvetően pozitívan állt hozzá a dologhoz, de azért voltak problémák.
    Már volt két olyan esetem, amikor az eladónak vissza kellett térítenie a vételárat, simán ment...
    Na most nem...én nem szoktam eladni az eBay-en, ill. nem szoktam kérni/fogadni pénzt PayPal-on keresztül, és nem is ástam bele magam a dologba, de úgy néz ki, meg lett nehezítve a dolog. :(
    Az eladó állítólag nem tudja egy mozdulattal visszaadni a pénzt... :F
    A PayPal-nál kellett jelentem a problémás esetet, amit a PayPal kivizsgált, és intézkedett a visszatérítésről.
    Közben egyszer rám hozták a frászt rendesen: kérték, hogy a dolog korrekt rendezése érdekében a cuccot küldjem vissza az eladónak...Kanadába! :Y
    Miközben már régen elküldtem, sőt meg is érkezett HongKong-ba!!! :(((
    Kiderült, hogy a csóka a PayPal-nál a jelenleg Kanadában élő barátnője adataival van nyilvántartva...
    De végül sikerült vhogy tisztázni a dolgokat, és ma reggel visszajött a számlámra a teljes vételár! :C

    Minden jó, ha a vége jó!! :DDD

    P.S.:
    Mi-2 telcsi projekt lefújva, úgy döntöttem, nem kockáztatok...két hete vettem (magyar bótban!) egy másik telcsit magamnak. Nem volt számottevően drágább, viszont két óra alatt kihozta a futár, magyar gari, miegymás. Teljesítményben nagyon hasonló, plusz NFC és LTE...sajnos a méretet be kellett áldoznom, azóta is barátkozom a 4.7"-os kijelző okozta plusz méretekkel...de hát valamit valamiért... :U

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák