Hirdetés

Hirdetés

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attipapa

    aktív tag

    válasz <Adamsky> #15715 üzenetére

    Elhamarkodottan írtam a hangról az elején,hogy OK! Ez csak a zenehallgatásban volt "OK". A beszélgetés hangja nagyon éles,szinte bántóan magas frekvencián van. Olyan mintha egy teljesen más hangszóróból jönne a hang. Érdekes módon a hangerővel itt nincs gond, de tegnap egész nap a guta ütött meg,amikor valakivel beszéltem és ezt a sikító hangot kellett hallgatni. Írtam is napközben ginola-nak, hogy este megy vissza az Ivan,mert ez a koppintós ébresztés nem ér annyit,hogy tűrjem ezt a hangot.Elég sokat telefonálok,és felidegesít ez a hangzás,így este jó pár üveg kőbányai kell,hogy megnyugtasson! :D :D
    Ez is Unofficial. A sudamod12.1 eddig az egyedüli official, de az meg SD1 kártyaként kezeli a belső memóriát,és külön SD0-ként az ebből levett 3,5Gb-os részt. A programok eléréséhez mindent az SD0-án keres és nem tudtam átrakni,hogy az SD1-ről vegye az infót. A hangja sajna annak is gyenge,nem való napi használatra. Úgy látom,hogy a CM12.1-es ROM-oknál nem tudják megoldani a hangot rendesen. Micha is ezzel görcsöl,azért nincs még 12.1-ese.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák