Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • user26

    aktív tag

    válasz Macka #223 üzenetére

    Szia!
    Én is így éreztem először az anyaghasználatát, vettem tokot rá és így ez az érzés csillapodott.
    Mindennapi használatban különbséget én se érzek, éreztem. Nagyon várom, hogy adják ki a kernelt, legyen rá AOSP, más kornyezetben mit produkál a 888, de lehet ez a széria ilyen kategóriában is más már... :/

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi fan I 12T Pro I

  • darvinya

    titán

    válasz Macka #223 üzenetére

    Attól, hogy alu még nem lesz stabilabb, sajnos.
    Poco F2Pro után én csak kamera téren érzem a visszalépést.
    Viszont a minőségi műanyag használat miatt jobb a GSM, WiFi, Bluetooth, GPS kapcsolat.
    Tehát F2Pro-ból csak a teli képernyő, és kamera hiányzik.
    De tájképnél viszont 12T Pro nagyon jó.

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

  • GrimMan

    csendes tag

    válasz Macka #223 üzenetére

    Háát én alaposan nyúztam mindkettőt. Meg nyúztam mi a2, mi a3-tól szinte az összeset, amelyik megtetszett. Egyedül a Mi 8 Explorer Edition az, amit a Xiaomik közül megtartottam a gyűjteményemben. Szerintem a 12t pro-nak is lesz új gazdája egy év múlva :), de nekem ez egy kifejezetten kellemes teló. A 10t pro-m mellől legutoljára a 12 pro búcsúzott ?érdemei? elismerése mellett :( .
    A 10t pro-val szemben nálam simán nyert az ifjonc. Nem csúszik, könnyebb, meg se nyekken ha megcsavarom, és nincs tele porral a kamera körül (mert pontos az illesztés- nincs rés). Eddig ez a második kedvenc xiamiau :K telóm, bár a hangerő megdolgoztatott, és akksiban is gyengébb (5-10%- al karcsúbb üzemidő) dualsim, 5G mellett, de figyelembe véve az always on display, és a sokkal nagyobbra állított (mert a 12t pro-n sokkal nagyobb van ;) ) fényerőt, a 100 %-osan működő közelségérzékelőt (mert a 12t Pro-n van), a mindíg megbízható adaptív fényerőt (egy- két óra alatt megtanulta a gazdit!), én nem sírom vissza a 10t pro-mat. Bitang vas az ma is, nálam hibáival együtt levert két "jobb", újabb, drágább tesót.
    Messze nem hibátlan az újoncom sem, de nekem egy valami hiányzik a kompromisszumos széles- és a khm mikro-makro kamerákat szerencsére feledtető főkamerának köszönhetően: az Android One.
    Persze az én véleményem is csak egy vélemény a sok, világunkat "benépesítő" közül.
    PS:
    Elfogultsággal ne vádoljatok:
    Családon belül iZé 14 pro max, és Fold is kínoz. Nálunk a csajok ilyen sznobok :F.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    Discere non est vitiosum, sed ignorare. (Muret)

Új hozzászólás Aktív témák