Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quasi_modo

    nagyúr

    válasz Set-Comment™ #74 üzenetére

    A 920-szal nekem az a bajom fotó tekintetében, hogy túl nagy az ára a valamivel jobb beltéri fotóknak.
    Az én esetemben meg főleg, mert leginkább nappal fotózok. Este és beltéri kb 100-ból 2.

    valami

  • xlzbo

    csendes tag

    válasz Set-Comment™ #74 üzenetére

    Nappali fotós vagyok, sajna a teszteken én is ezt találtam, hogy a 920 az éjszaka mestere és nem annyira a nappalé. Az N8 igen jó volt nappal, ez az S4 se tűnik rossznak, bár még keveset fotóztam. De az első pár az elég jó lett. A 808-cal hasonló véleményen vagyok veled. A Galaxy Zoom meg kiábránditóan nagynak igérkezik, persze nem extra nagy, de azért jóval több, mint egy telefon. Az android lehet nem lesz a kedvencem, bár anno nagyon vágytam egy droidra (mostmár tudom, hogy a Motorola Droid reklám sikerült jól). Egyenlőre nem vagyok lehengerelve. Sok hülye kis ikon, amire semmi szükségem és marhára nem sikerül törölnöm őket. De mondjuk, hogy fotó effektek vajon hol vannak a telón, arra nem sikerült rájönnöm. De magazinelőfizetést meg ilyen ökörségeket már találtam. A kontaklistát meg sim-re kezdtem menteni, hát nagyon kis gagyi igy. Gondoltam, na akkor átmásolom a telefonra. Na ja, de ilyen opcio meg nincs. :( Vagy csak ismét én nem találom. Úgyhogy amint az N8-at feltámasztom, "költözöm" vissza. Tudom elavult, meg symbian stb. stb. de én vidáman elvoltam vele. A skype instabilitása némiképp zavart, de közel nem ennyire, mint az android fogyasztói társadalom nyomulása. A felugró reklámok is idegesitenek. Az én költségemre, adatforgalmamra ne reklámozzon senki, nem hinném, hogy ingyen kúszik fel rá.

Új hozzászólás Aktív témák