Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CarajoEsp

    senior tag

    válasz catroot #8 üzenetére

    Így van. Nagyjából én is ezt érzem. Eddig az volt a baj, hogy nincs. Most az, hogy van de kb. 1 percet dolgozni kell vele úgy!, hogy a Marketen, már van olyan program ami megcsinálja helyetted.

    Plussz, hozzátenném, hogy egy, vagy két darab csengőhangot tettem fel, eddig, akármilyen készülékem volt, aki naponta váltogatja, az se normál felhasználás:)

    -Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

  • Segal

    veterán

    válasz catroot #8 üzenetére

    Nem erről van szó hanem arról hogy mibe fájt volna nekik engedélyezni hogy csak simán felmásolod és kész vagy akár ezzel a progival feltöltöd de majdnem minden formátumot és méretet?
    Ez kb olyan mintha az internetszolgáltatód kitalálná hogy ezentúl csak 3-4 kattintással tudsz a netre csatlakozni vagy akár itt a mobilarénán hogy hozzászólás írásához előbb válaszolj meg 2 kérdést vagy bármi lehetne ami plusz "munkát" ad a számodra egy olyan dologhoz aminek (főleg 2011-be) már alapnak kéne lennie.
    Mindenesetre ez a rendszer ezer másik sebből vérzik egy Android felhasználó számára szóval engem biztos nem fog érinteni ez a probléma én csak azokat fogom sajnálni akik bemennek egy üzletbe látják hogy Nokia meg jól néz ki a külső megveszik és ilyen dolgokkal sz*patják majd őket. (persze meg is érdemlik)
    Az Apple még ilyen marhaságokat is megcsinálhat(na) mert nekik van egy vallási szektájuk és az mindent vesz amin csak rajta van az alma logo de a microsoft szerintem pont azokat köpte szemen leginkább a WP7-el (Mangóval is még) akik hűségesen vették a windows mobile-os készülékeket...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák