Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandeevw

    tag

    válasz gekkoXT #569 üzenetére

    Bár már megfogadtam többször, hogy nem bocsátkozok fórumon ehhez hasonló dolgokba, egyszerűen csak megpróbálom élvezni azt, mégis vannak dolgok, amik mellett egyszerűen nem tudok elmenni :N

    Van 1 közhely, ami eszembe jutott: amikor fusizok, szoktam néha mondani, gondolom nem lesz új senkinek.
    Három módon tudok dolgozni: olcsón, jól és gyorsan. Ezekből kettőt lehet választani... :DD

    Egyszerűen nem szabad elsiklani bizonyos dolgok felett, amikor vásárol valami hasonlót az ember, de ezt már más leírta előttem szebben:
    az Android soha nem lesz 100%-os, mert millió féle hardver illetve szoftver "irányítását" kéne elvégeznie az oprendszernek, ez pedig hibák nélkül egyszerűen képtelenség.
    A legjobb példa erre a Windows: mikor kezdődött? Ha a 3.11 előttieket nem nézzük, mondhatni, hogy a Win95 1995-ös kiadása óta szépítgetik, formálják. Most 2013 van és még most sem lehet hibátlannak nevezni, pedig eltelt majdnem 20 év...és itt most nem csak arra kell gondolni, hogy azóta hányat adtak ki (6? 7? 8?), hanem arra is, hogy hány millió update jött ki rá, amit Őnagysága automatikusan frissítget.
    De tökéletes sosem lesz, ugyanezen okoknél fogva elsősorban: sokmillió féle hardver és szoftverelem miatt.
    Amellett sem szabad elsiklani, hogy ez a fórum, az olyan fetisisztáknak szól, akik nem csak egyszerűen felhasználók, hanem annál kicsivel többek, tehát biztos, hogy találnak hibát a termékekben.
    Gondolok ezzel például a melegedésre. Melegedik. És akkó mivan...? Ha meg lenne benne ventilátor ami lehűtse, az lenne a baj, mert vastag a kütyü, meg hangos is. Ha meg növelik a passzív hűtést (hűtőborda), megint csak terjedelmesebb, vastagabb a kütyü. Hát az se jó...akkó mi légyen?
    Vagy az akksi üzemidő. Hát de sz@r hogy csak ennyit bír. Ha nagyobb az akksi, akkor mi történik? Nagyobb a kütyü, vastagabb a kütyü, nehezebb a kütyü, drágább a kütyü. Hja, hogy ne legyen nagyobb, vastagabb, nehezebb, drágább, csak egyszerűen bírjon ki 1 napot? Az azért nem megy... Hozzátenném, hogy egyéni felhasználó kérdése, nekem ennyi üzemidő megfelel, mert akár 1-2 teljes filmet is meg tudok nézni rajta, vagy 1 filmet + böngészni és még mondhatnám, úgyhogy ennyi...
    Gombok rossz helyen vannak....relatív - minden ehhez hasonló csak megszokás kérdése.
    Recseg ha meggyalázom...fos az SD foglalat...elfelejtettük esetleg, hogy mire való egy táblagép, meg egy sd foglalat? Arra biztos nem való, hogy erőltetve tekergessem, tehát nem is várható el tőle, hogy hiba nélkül tűrje, illetve azért legyünk őszinték, az sd kártyát sem kell óránként-naponta kiszedegetni, arra teljesen megfelel az USB OTG+pendrive kombináció például.
    Rossz a képe??? Ezt nem is tudom értelmezni...ez rossz? akkor mi a jó?
    Ujjlenyomat gyüjtő a felület:nem vettem észre...
    Kevés a memória...mihez...??
    Wifi-vel nekem eddig semmi gondom nem volt, remélem ez így is marad.
    És még sorolhatnám...azt írtad, nincs igénye a gyártóknak stbstb...szerintem meg épp a felhasználói igényeknél van gond, illetve a pénztárcákkal. Mi a fenének gyártsanak jobb, komolyabb, tehát drágább gépeket orrba-szájba, ha a felhasználók döntő többsége a gyakorlati tapasztalat alapján az olcsóbbakat választják?
    Igen, kell 35.000 Ft-os tablet is, hál' Istennek, hogy végre normális kijelzővel és procival, elérhető áron valaki kiadott egyet. :R Nem tekergetem, nem mérem az akkuidőt, egyszerűen élvezem.

    Sajnos igen, akár tetszik, akár nem, az a konzekvencia, hogy meg lehet venni az almát, azzal vélhetően nincs ennyi "baj", a korábban már leírt okból kifolyólag (nem kell illeszkedjen az oprendszer millió féle HW elemhez, illetve a SW-es oldal is jóval szigorúbb), bár ott is lehet már azért példákat hozni (pl. amikor az Iphone 5 180+ pénzért 1-2 hónap alatt lekopó hátlapot adott).
    Hja, hogy még az IPad Mini is 100 pénz? Az se tetszik sokaknak, mert drága...akkor mi tetszik...?
    Megnézegettem én más táblagépet is a boltba, volt pl Asus 70-ért, szarabb kijelzővel és olyan nehéznek tűnt ez mellett, mint a só...választék az van...
    Nah mind1, abbahagytam...

Új hozzászólás Aktív témák