Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilvasyz

    csendes tag

    Üdv!

    A családtól kapott a nejem egy ilyen olvasót Karácsonyra. Kevés szabadidjében sokat olvas, nagyon örül neki. Töltöttünk fel rá txt, html és pdf szövegeket, meg mp3 hangoskönyveket.

    Valamikor a múlt héten történt a készülékel valami, mert azóta az adobe reader nem indul el. Ha egy doksit azzal akar megjeleníteni (alapértelmezetten az epub-ot is), akkor a "betöltés" animáció elindul, pár másodperc múlva villan egyet a képernyő, és ugyanúgy megy tovább a "betöltés", ami soha nem ér véget. A menüben lyenkor is lehet mozogni, látszólag minden működik. Az epub megjelenítőt ha átállítom fbreader-re, akkor lehet olvasni az epub-okat, adobe reader-rel nem.

    Próbáltuk már a hosszú kikapcsolást is, és ma leszedtem mindent a készülékről, amit mi tettünk rá, valamint a rejtett, beállításokat tartalmazó fileokat is (el van mentve az egész a laptopomon). Semmi eredmény. Egyet nem próbáltam még: a hátoldalon lévő reset-et megnyomni, nem tudom, az pontosan mit is csinál.

    Valakinek van hasonló tapasztalata, vagy ötlete, hogy mit lehet ilyenkor tenni? Wayteq support? Boltba visszavinni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák