Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilvasyz

    csendes tag

    Üdv!

    A családtól kapott a nejem egy ilyen olvasót Karácsonyra. Kevés szabadidjében sokat olvas, nagyon örül neki. Töltöttünk fel rá txt, html és pdf szövegeket, meg mp3 hangoskönyveket.

    Valamikor a múlt héten történt a készülékel valami, mert azóta az adobe reader nem indul el. Ha egy doksit azzal akar megjeleníteni (alapértelmezetten az epub-ot is), akkor a "betöltés" animáció elindul, pár másodperc múlva villan egyet a képernyő, és ugyanúgy megy tovább a "betöltés", ami soha nem ér véget. A menüben lyenkor is lehet mozogni, látszólag minden működik. Az epub megjelenítőt ha átállítom fbreader-re, akkor lehet olvasni az epub-okat, adobe reader-rel nem.

    Próbáltuk már a hosszú kikapcsolást is, és ma leszedtem mindent a készülékről, amit mi tettünk rá, valamint a rejtett, beállításokat tartalmazó fileokat is (el van mentve az egész a laptopomon). Semmi eredmény. Egyet nem próbáltam még: a hátoldalon lévő reset-et megnyomni, nem tudom, az pontosan mit is csinál.

    Valakinek van hasonló tapasztalata, vagy ötlete, hogy mit lehet ilyenkor tenni? Wayteq support? Boltba visszavinni?

    [ Szerkesztve ]

  • szilvasyz

    csendes tag

    válasz tjb007 #131 üzenetére

    Köszi, én is erre jutottam, de csak megnéztem mégegyszer a kütyüt közelebbről.

    A beállításoknál, ahol az epub olvasót is ki lehet választani, alul van egy olyan pont, hogy "gyári beállítások". Erre rányomtam, szólt, hogy elfelejt minden korábbi beállítást és újra fog indulni. Aztán az újraindulás után - egyelőre legalábbis úgy tűnik - észhez tért az adobe reader, most a kézikönyvet és az epubokat is lehet vele olvasni. Azért nem túl megnyugtató, hogy csak úgy magától tud vele ilyen történni...

Új hozzászólás Aktív témák