Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nickedez89

    senior tag

    válasz dr.Mura #108 üzenetére

    Én csak 29 vagyok, de már rég kinőttem a "streetracing" hajlamokat! 18-tól úgy 21 éves koromig kitomboltam magam!:D

    Az e-nv200 nekem nagyon bejönne, szívesen lecserélném rá a kis pöfögőt, csak az árával gondok vannak!🤓
    Nekem pont ideális lenne az elektromos városban sok kis rövid távon használva, melóba járni meg a gyerekeket hurcibálni! Valószínűleg töltenem is csak 3-4 naponta kellene!
    Főleg hogy a mostanival is úgy járok, hogy ne kelljen teljesen megállni, lámpákat szépen ki lehet gurulni motorfékkel, ilyenkor meg ugye az elektromos visszatölt!

    Egyébként ezt az autópálya mizériát nem teljesen értem! Miért kéne elektromossal pályára menni? Le lehet menni a 7-es úton is Balatonra (max 90 ugyebár lakott területen kívül), átmenni száz falun ahol lassan kell közlekedni és máris nem zabálja úgy a százalékokat! Nyilván ha sietni kell ez nem alternatíva, de a nyaralásra nem belefér plusz egy óra utazás?

    "...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

Új hozzászólás Aktív témák