Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsKdL

    csendes tag

    Hello mindenki.

    Én is vettem egy ilyen tabletet, még karácsony előtt. Az első folyamatosan újraindult(? - csak a vodafone logó jött be, előtte az android logo és felirat nem) gyakorlatilag 4-5 percenként. A második tablet viszont normál újraindulásokat csinált, ritkábban, de elég gyakran ahhoz, hogy pl. netezésre, filmnézésre szinte használhatatlan legyen a gép. Ezt is visszavittem, kicsúsztam vele a 3 napból, de ezt is szó nélkül cserélték, ez a harmadik gép viszont egyáltalán nem indult még újra, néha megakad, de egy kis idő után lehet folytatni, amit elkezdtem, vagy ha esetleg lefagyna egy alkalmazás, akkor force close és kész- Saját tapasztalataim alapján van probléma nélkül működő modell és van nagyon rossz is. Mindenesetre, akinek újraindulgat a tabletje, szerintem nem érdemes belenyugodni és várni, hogy az ICS remélhetőleg megoldja. Fogalmam nincs mi más ebben a tabletben, mint az előző kettőben, főleg, mert nekem inkább tűntek a problémák szoftveres eredetűnek, a második tabletet csak azért vittem vissza, mert nem ugyanazokat a hibákat produkálta, mint az első. Akinek még ilyen gépe van, ugyanezek a paraméterei?
    Alapsáv: MSM8660_3132_V71A_V1.0-S 1 [Jul 23 2011 22:00:00]
    Kernel: 2.6.35.11-perf
    Build: SmartTab7-MSM8260-V02d-Dec022011-Vodafone-HU

  • CsKdL

    csendes tag

    válasz Karima #736 üzenetére

    SGS-sel szintén.

    Mellesleg a Vodafone honlapján a Galaxy Tab 10.1v -ből csináltak a Smart Tab 7-et (mármint oldalszerkesztés terén), decemberben még ugyanaz a szöveg volt valahol a 10.1v tulajdonságainál, mint itt. A Tegra sem stimmel, mert Snapdragonos.

    Tapintásra nem Gorilla Glass, más érzés, mint a SGS kijelzője. Tudom, ez nem egzakt, de alapvetően ez egy olcsó tablet - a konkurenciához képest -, ahol lehet spórolni a külsővel vagy a belsővel, mivel belsőleg korrekt, marad a külső. Én nem kockáztatnám a karcok összeszedését, főleg , hogy a fólia nélküli SGS-re sikerült jó párat szerezni már. A sima 7" Galaxy Tab fóliája kicsivel rövidebb és szélesebb, mint ami erre optimális lenne, vágással megoldható. Én arra várok, hogy Invisible- vagy ScreenShield legyen rá. A ScreenShield asszem esélyesebb.

Új hozzászólás Aktív témák