Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz janeszgol #23 üzenetére

    Csak, hogy el is magyarázzam, amit írtam, és amit rajtad kívül mindenki megértett: miért adnak ki több tízezer forintért egy semmire sem használható szart, amikor egy olyan nagy cég, mint a Vodafone, gyártathatna magának egy speciális Xiaomi-nál készülő telefont, persze mondjuk Vodafone X8 néven (így könnyebb megértened, legalábbis remélem), B20 támogatással akár, aminek aztán az itthon leledző egyszerű júzer (pl. te is) nagyon örülne.

    "A Vodás telefonokat direkt előfizuhoz szánják. Meg amúgy is, gondolom nem kevesen vásárolnak az előfizuhoz valamit. Vagy sajátra vagy jó lesz valakinek jeligére.

    Látom még mindig nem egyértelmű többeknek az almát-almával, körtét-körtével."

    A fent idézett gondolathalmazzal az a baj, hogy bármennyire is állítod, nem értetted meg, amit írtam. Én értettem, hogy vodás cikk, azt is hogy ez egy vodás telefon (persze nem az, csak a LOGO az rajta, ugye (képzavar ugye, de nem baj, olvasd újra) - na de és akkor mi van? Ha ráírom a Trabantra, hogy Merci, akkor az? És te meg megveszed, mert a benzinhez általában vesznek autót is, nem? Igazi értelmes gondolat. Vegyünk egy szart, mert jó név van rajta és nem is olyan drága.....

    És akkor részemről ezt a beszélgetést le is zártam, gondolom, a magyarázattal együtt már megvan, amit írni akartam.

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák