Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz _laze_ #79 üzenetére

    Az enyémmel nincs bajom, pedig nekem eleve P9 light van, nem is a sima. Az egyetlen általános ellenérv a Huawei ellen inkább az lehet, hogy agresszíven tolják a saját megoldásaikat. Aki tudja, annak érdemes AOSP-ra cserélni, én is ezt tettem.

    Itthon van Lumia 640 és bár tény, hogy stabil, de ha egy olyan Android telefonnal méred össze, amin ugyanannyira semmi sincs telepítve, akkor azzal se lesznek szerintem gondok. A magam részéről merem állítani, hogy több rendszer instabilitási gondba ütköztem Nokia N8 használata során, mint a P9 light esetén.

    Ha szoftveres és hardveres minőségbeli problémákra akarunk példát mondani, akkor az első nem Sony-Ericsson Xperia sorozat talán az utóbbi évek legalja. Viszont még azokból se volt kivétel nélkül mindegyik gagyi.

    (#83) *Mukeey*: Akartak Android vonalat, csak nem adott a Google pénzt. Ha anyagilag stabil helyzetben lettek volna, akkor valószínűleg a MeeGo/Maemo vonalat viszik végig az Intellel. Akkoriban még volt esélyük az Android ellen is harcolni. Csak a WP pont egy annyira csupasz és korlátolt cucc volt, hogy esélyük sem, volt tartani a lépést az Androiddal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák