Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dankoi

    csendes tag

    válasz Segal #22 üzenetére

    Amiket írsz teljesen jogos, jómagam leendő N8 tulaj vagyok, nézegettem is, hogy más gyártóknál mi lehetne számomra konkurenciája, de eddig nem találtam.
    Galaxy S nél azt mindenképpen megjegyezném, hogy telefonáltam már ilyennel, de a vékony oldalélek miatt állandóan az az érzésem volt, hogy kiesik a kezemből, nem volt telefon jellege.

    Android vs Symbian témában annyit tudok, hogy amit eddig Androidból láttam, az nem nyűgözött le (HTC Sense felülete tetszik egyedül) és Launcher-ből amit láttam az sokat nem módosított a főképernyőn. Annyi pénzem nincs, hogy vegyek egyet kipróbálásra, hozzám vágni meg nem hiszem, hogy fog valaki egyet néhány hónapra...
    Szóval bízom az eljövendő frissítésekben (vagy a lelkes fejlesztőkben, akik otthon főzik a jobbnál jobb ROM-okat) és maradok a Symbian-nál.

    Egyetértek abban, hogy felső kategóriában használhatna erősebb hardvert a Nokia és a Symbian fejlesztéssel elaludtak... majd ha már malacok túrják felettük a földet, akkor mondom, hogy halott a dolog :)

    Elméletileg nincs különbség az elmélet és a gyakorlat között, gyakorlatilag viszont...

  • Lirion

    addikt

    válasz Segal #22 üzenetére

    Nem látom, hogy hol is van az 5x annyi, amit kapsz a pénzedért.
    Galaxi S procija lényegesen a játékoknál jelenthet előnyt, a rendszer az izmos vas mellett is meg tud akadni.
    A nagyobb aksi elveszti jelentőségét az erősebb vas és nagyobb kijelző miatt.
    A nagyobb szoftverkínálat csak e-peen növelésre jó inkább.

    Nem állítom, hogy a symbian jobb, mint az android, de azt se felejtsük el azért, hogy a symbiant szinte sehol nem reklámozta a nokia, az androidot viszont lépten nyomon az arcukba kapták az emberek. Másrészt pedig amcsiban a nokia szinte olyan, mintha nem is létezne, míg androidot a világ minden területén viszik.
    A nokia és a vele a symbian sikertelenségét nem lehet csak egy tényezővel indokolni, a rendszer önmagában nem lehet oka a gyengülő eladásoknak, mert nem jelentősen gyengébb a konkurensnél.

Új hozzászólás Aktív témák